Хропіння священика врятувало шведа від самогубства

Пригнічений швед зателефонував у службу довіри для телефонної розмови із священником, але співрозмовник в ході бесіди заснув і почав хропіти.

Житель Швеції, який мав намір накласти на себе руки, змінив рішення після телефонної розмови зі священиком, який заснув і почав хропіти в трубку.

Як  пише The Local, 44-річний чоловік подзвонив в службу психологічної підтримки близько другої години ночі. Він поскаржився на пригнічений моральний стан, після чого його з'єднали зі священнослужителем, який повинен був дати пораду потенційним самовбивцям.

Чоловік розповів пастору про свої переживання і сподівався почути слова підтримки, проте священик ніяк не відреагував на одкровення того, хто телефонував. "Я подумав, що він робить якісь записи і запитав його про це. Але він нічого не відповів, а потім я почув, як він захропів", - розповів чоловік.

Як тільки людина, що збирався вчинити самогубство, зрозумів, що пастор заснув, він розлютився і поклав слухавку.

Незабаром чоловік знов спробував додзвонитися до служби психологічної допомоги і порадитися з фахівцями, однак і вдруге йому не вдалося отримати ради - його попросили почекати на лінії, що також роздратувало чоловіка і він кинув трубку.

За словами представниці комітету, що регулює діяльність священиків Швеції, випадки, коли пастори засипають під час нічних телефонних розмов з нужденними допомоги жителями країни, не рідкісні. Співрозмовниця видання запевнила, що комітет проведе внутрішнє розслідування і покарає священика, що заснув.

Читайте також:

"Хропуни" підривають здоров'я партнерів

Сон з ризиком для життя

 Хропіння бабусі виявилось гучніше за мотор літака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: