Фронтмен "Скрябіна" зняв кліп

Фронтмен "Скрябіна" зняв кліп

Толочний презентує свій кліп

Нинішній соліст легендарного колективу Євген Толочний екранізував свою авторську пісню "На равных".

Учасник шоу "Голос країни", а нині фронтмен гурту "Скрябін" Євген Толочний записав нову авторську пісню "На равных" і разом зі своїм проектом "ЧерноеБелое" зняв відеокліп.

Артист довірив цю роботу відомому режисерові Аліні Діановій (Друга Ріка, Dazzle Dreams, A. R. M. I. A.) і популярному fassion-фотографу, оператору Дмитру Гончарову. Результат спільної роботи не змусив себе довго чекати.

Це вже третя відеоробота колективу, але як обіцяють музиканти, група нарешті з'явиться у "кольоровому режимі", на відміну від чорно-білих роликів, які виходили раніше. Новий сингл увійде в перший альбом групи, реліз якого запланований на осінь 2015 року. Зйомки кліпу тривали 12 годин і розгорталися на трьох локаціях: одному з київських дахів, недобудованому мосту та в мотоциклетному гаражі. Для зйомок з повітря був використаний квадрокоптер.

Хвилювати серце молодого рокера будуть дві героїні, які за сюжетом кліпу закохані в героя. Хто заволодіє його серцем глядач дізнається, подивившись відео. Головну роль в кліпі виконала київська художниця Анна Діанова, а її суперницею виступила сексуальна ведуча популярного хіт-параду телеканалу М1 Емма Ді.

"Я дуже радий такому насиченому графіку життя, який у мене є зараз, - каже Євген Толочний. Постійні гастролі у всьому світі з групою "Скрябін" дають неймовірний кайф від спілкування з людьми на концертах, від пісень Кузьми, від мікроклімату в колективі. Це моя сім'я. Радий, що вони підтримують мене і в особистому творчому пориві, результатом якого є мої авторські пісні та розвиток проекту "ЧерноеБелое", з яким у нас вже готова концертна програма і ось такий довгоочікуваний перший відеокліп".

Повʼязані теми:

Наступна публікація