Гришко переконує, що всі чоловіки "бл**і"

Дата публікації
Гришко переконує, що всі чоловіки "бл**і"

Він знову важить близько 80 кілограмів, уже цілий рік не вживає мучної їжі, солодощів, м’яса і спиртного

Співак худне заради жінок і перетворюється на ловеласа

Володимир Гришко став ловеласом і аби подобатися неповторним жінкам схуд на 15 кілограмів. Ексклюзивно для ТСН.Особливе оперний маестро продемонстрував своє перевтілення у ненаситного казанову. А ще показав свою неповторну жінку.

Такого його ще не бачили! Спокусливий, підтягнутий і помітно схудлий. Володимир Гришко хизується - так виглядав у юнацтві. Він знову важить близько 80 кілограмів, уже цілий рік не вживає мучної їжі, солодощів, м'яса і спиртного.

Нічний клуб. Четверта ранку. Він - ловелас, вона - красуня. Оперний співак Гришко, який тепер співає попсу, знімає свій другий кліп.

У казанову Гришка перевтілюється за п'ять хвилин.

"Гришко-ловелас буде дивитися на молодих дівчат, на тинейджерів і буде дивитися на чарівницю Діану. Отак, що зробиш. Всі ми такі чоловіки бл*ді", - каже співак.

Роль розкішної жінки грає дизайнерка Діана Дорожкіна. З нею співак товаришує багато років, але разом знімаються – вперше.

Окрім Дорожкіної на знімальному майданчику ще 20 студентів-першокурсників київського університету культури. Усі вони пишаються - ці зйомки для них не тільки перший досвід, а й перша слава. І перше знайомство з зіркою.

Гришко додає - зваблювати дівчат він уміє. Але останні 12 років ці методи не використовує, після того, як зустрів дружину Тетяну. Тепер він вірний чоловік і батько двох дітей.

"Ловеласом мабуть я колись був. Я був таким ловеласом, що не було дівчини на яку би я не подивився", - каже Гришко.

Свої рецепти зваблення він тепер використовує хіба що заради шоу-бізу. За кілька тижнів їх можно побачити у новому кліпі. А затятим казановам Гришко радить не витрачати життя на випадкові звязки.

"Все ж таки берег один і до нього треба прагнути. Не можна всіх грошей заробити і не можна всіх жінок перекохати", - каже співак.

Наступна публікація