Гурт "НЕАНГЕЛИ" оголосив про свій розпад

Гурт "НЕАНГЕЛИ" оголосив про свій розпад

Фото: instagram.com/neangely.official

Про це розповіла учасниця дуету Слава Камінська.

Гурт "НЕАНГЕЛИ" шокував прихильників сумною новиною.

Після 15 років існування дует оголосив про свій розпад. Про це сьогодні в ефірі "Сніданку з 1+1" розповіла його солістка Слава. Артистка сама завітала до студії програми, без своє колеги Вікторії Смеюхи та їхнього продюсера Юрія Нікітіна.

Це завершення співпраці, яка тривала від 2006 року. За час свого існування колектив жодного разу не змінював складу. Наразі солістки Слава Камінська та Вікторія Смеюха мають наміри надалі займатись сольною творчістю.

Слава Камінська розповіла, чому розпадається дует "НеАнгели" і які плани має на майбутнє

Слава Камінська розповіла, чому розпадається дует "НеАнгели" і які плани має на майбутнє

Слава зазначила, що це не було спонтанне рішення. До нього вона, Віка та Юрій прийшли разом. За словами Камінської, причиною розпаду стало те, що солісткам дуету стало затісно на сцені.

Гурт "НЕАНГЕЛИ" проіснував 15 років

Образливо. 15 років ми одне до одного звикали. Віка для мене дуже близька людина, незалежно від того, що ми так багато сварилися. Ми з нею прощаємося не остаточно, звичайно. Гурт "НЕАНГЕЛИ" - це про моє життя, про кохання, про якісь дівочі страждання

сказала Камінська

Слава також привідкрила таємницю, що вирушає у сольне плавання і вже зовсім скоро представить свою дебютну роботу як окрема співачка. На запитання ведучих, як відреагував продюсер Юрій Нікітін на бажання дівчат припинити спільну діяльність, Слава відповіла:

Це не ми вирішили. Так сталося, кохання минає. У Юри більше нема ані можливості, ані бажання нами займатися. Про це нам оголосив Юра. Хоча це було спільне рішення, ми йшли до цього разом

зазначила артистка

Слава додала, що "НЕАНГЕЛИ" також відіграють прощальний концерт, який відбудеться 26 березня у FREEDOM.

Повʼязані теми:

Наступна публікація