Малахов з друзями побили посуд у ресторані

На святкуванні 5-річчя програми "Пусть говорят" з Андрієм Малаховим було розбито посуду на 80 тисяч рублів.

Вечірка з нагоди п'ятиріччя ток-шоу Андрія Малахова "Пусть говорят" обернулася для організаторів неприємними наслідками. Незграбні гості ювілею розбили посуду більш, ніж на 80 тисяч рублів.

Хто, як не екранний маестро Андрій Малахов, знає, що п'ять років для будь-якого телепроекту - термін досить значний, особливо якщо всі ці роки програмі вдається залишатися на верхніх рядках рейтингів. Тому відзначити перший значущий ювілей шоу було вирішено на широку ногу в одному з московських ресторанів.

Кожен, хто прийшов привітати одного з найпопулярніших ведучих, вважаю своїм обов'язком принести Малахову який-небудь пам'ятний подарунок. Подібних сувенірів до кінця вечора накопичилася така кількість, що керівництву програми впору відкривати музей.

Столи в ресторані ломилися від страв, келихи гостей не порожніли, а найурочистішим моментом стало розрізання святкового торта, який Андрій особисто розкладав своїм запрошеним по тарілках.

Балакучий телеведучий залишав заклад з блаженною посмішкою, ще не знаючи, що йому доведеться зіткнутися з жорстокою реальністю.

"Після того, як гості розійшлися і ресторан спорожнів, ми підрахували кількість розбитого за вечір посуду, - розповіли в ресторані, де відбулася вечірка. - Нам довелося виставити організаторам вечірки рахунок більш, ніж на 80 тисяч рублів".

Читайте також:

Малахов одружиться із Ксенією Собчак через 10 років

Малахов спить із дружиною англійського дипломата

Тіна Канделакі взасос цілувалась з Малаховим

Повʼязані теми:

Наступна публікація