Німецькі діти гратимуться з психічно хворими іграшками

Німецькі діти гратимуться з психічно хворими іграшками

Іграшки-психи / Фото: parapluesch.com

Створено п'ять іграшок, які страждають на гостру форму депресії та інші психічні порушення. Творець обіцяє, що їхні власники добрішими та відповідальнішими.

Німецька компанія з виробництва м'яких іграшок Parapluesch зайнялася випуском іграшок, які страждають на гостру форму депресії та інші психічні порушення.

Як стало відомо, автором незвичайних іграшок виступив 36-річний Мартін Кіттштейнер. З його слів, спочатку він хотів зробити дотепний подарунок для його подруги, яка колекціонує м'які іграшки, але потім подумав, що в цій ідеї щось є, адже "діти і дорослі люблять свої іграшки і жаліють їх".

"Якщо дитина буде піклуватися про іграшки, лікувати їх, вона буде почувати себе потрібною, здатною допомогти людям", - вважає Кіттштейнер.

Так, у набір хворих іграшок входить п'ять тварин: черепаха Dub з важкою депресією, змія Sly, яка страждає на страшні галюцинації, вівця Dolly з роздвоєнням особистості та крокодил, який страждає на незрозумілий страх води, а також бегемотик Lilo, який не може скласти пазлик і так цим переймається, що аж не може розмовляти. Як зазначив Кіттштейнер, такі м'які іграшки можуть допомогти і деяким дорослим.

Примітно, що до цього нетрадиційного набору додається медична карта з історіями хвороби іграшки. А коштує все це задоволення близько 130 євро і продається через Інтернет-сайт. На сайті покупці також можуть пограти в гру, у якій вони виступають як лікарі та намагаються визначити проблеми іграшок.

Читайте також:

30-річний японець спалив будинок, коли матір викинула його іграшки

У Росії з'явилися в продажу іграшкові моджахеди

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

Повʼязані теми:

Наступна публікація