Жіночі груди стають більшими з кожним поколінням

Лише за 50 років середній розмір чашок бюстгальтера збільшився з B до DD.

Розмір жіночих грудей збільшується з кожним поколінням. За останні 50 років середній розмір чашок бюстгальтера збільшився з B до DD.

Фахівці з жіночого здоров'я звинувачують у цьому екологію, застосування гормональних засобів та інші зовнішні чинники. Виробники жіночої білизни дотримуються іншої думки. Вони вважають, що багато жінок носять бюстгальтери неправильного розміру, але при цьому визнають, що кількість худорлявих жінок з дуже великими грудьми значно зросла.

Дизайнер бюстгальтерів Естер Лабі відзначає, що солідний розмір грудей - не є рідкістю навіть серед дівчаток-підлітків. До її думку приєднується і дизайнер Керол Ферліто. Близько половини всіх її клієнтів мають великі розміри.

За словами доктора Сьюзен Девіс, професора в області жіночої охорони здоров'я в університеті Монаш, збільшення розміру грудей відбувається в країнах із західним способом життя. Це відбувається з кількох причин, серед яких вживання гормональних препаратів, а також більш раннє, ніж раніше, статеве дозрівання дівчаток.

Читайте також:

Дівчата обкрадали людей, відволікаючи їх голим бюстом

У Мінську обрали "найкращі груди Білорусії"

Активісток Femen оштрафували на 119 грн за голі груди на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: