Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірину Дубцову екстрено госпіталізували із підозрою на мікроінсульт

Після скандалу у Гомелі зірка перебуває у московській клініці.

Співачку Ірину Дубцову, у якої пояснили її дивну поведінку на концерті, терміново доставили до лікарні після повернення з гастролей.

За словами представників співачки, медики елітної московської клініки, куди її поклали, роблять все можливе, щоб зняти напад алергії на цвітіння.

Варто зазначити, що перед установою стоїть непросте завдання -  як можна швидше відновити здоров'я зірки, тому що наразі у неї тривають гастролі.

Піар-менеджер Дубцової повідомив 7days про актуальний стан артистки.

"У Гомелі зараз плюс двадцять градусів. Все цвіте. Для Іри квітуча береза смертельно небезпечна! Обираючи між ризиком для життя і побічними ефектами препаратів, вона обрала друге. Зараз Ірина перебуває в лікарні, проходить повне обстеження. Крім того, необхідно точно з'ясувати, що саме викликало таку несподівану реакцію. Перевіряють лікарі і судинну систему співачки: є підозра на мікроінсульт, стан при якому, до речі, дуже схожий на алкогольне сп'яніння", - наголосив Роман Петрухін.

Нагадаємо, глядачів концерту Дубцової у Гомелі обурило те, що зірка постійно спілкувалася із публікою та жартувала у дивній манері замість пісень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції