У  Дубцової пояснили її "п'яну" поведінку на концерті

Виступ зірки у Гомелі обурив її прихильників.

Нещодавний концерт співачки Ірини Дубцової у Гомелі спричинив гучний скандал навколо її імені: артистку звинуватили у нетверезому стані на сцені.

Справа в тому, що зірка вийшла і замість того, аби співати, почала розмовляти із публікою, чергуючи репліки зі сміхом.

Глядачі одразу ж запідозрили алкогольне сп'яніння у Ірини та навіть покидали залу.

Згодом організатор виступу Стас Пшеніцин назвав у коментарі "КП" причину дещо неадекватної поведінки Дубцової.

"Через загострення алергії їй кололи клемастин, преднізолон і адреналін. Якби вона після цього випила пляшку віскі, то просто померла б", - пояснив він невживання зіркою віскі.

На офіційній сторінці Ірини у соцмережі такий неприємний випадок також пояснюють загостренням алергії.

"Любі друзі! У зв'язку із загостренням стану Ірини Дубцової, пов'язаного з сезонною алергією, на яку страждає співачка останні кілька років і викликала бронхозпазм, за якого порушується дихальна і розмовна функція, важкі напади кашлю - співачка не змогла провести концерт в Гомелі. Несподіваним виявилося раннє цвітіння природи в Білорусі. Зазвичай під час весняного цвітіння Ірина залишає межі країни.

Приносимо свої щирі вибачення, а також повідомляємо, що гроші за квитки ви зможете повернути в пунктах придбання з наступного тижня", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, минулого року Дубцову вдарила донька гендиректора "Газпром видобуток Ямбург". За словами жінки, таким чином вона поставила нетверезу зірку на місце.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: