Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко попросила поставити одне запитання Путіну під час прямої лінії

Адвокат зустрівся із бранкою у СІЗО.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Микола Полозов зустрівся із підзахисною та розповів про її стан здоров'я.

Як пише адвокат на Facebook, Надія дозволила лікарям взяти у неї аналізи у п'ятницю, 8 квітня. Ті виявили, що кров Наді дуже густа і наполегливо просили погодитись на госпіталізацію. Для вмовлянь навіть приїхала головний медик Федеральної служби виконання покарань із Москви. Бранці погрожували примусовим годуванням, проте лягати до лікарні вона так і не погодилась – дозволила лише зробити капельниці глюкозою та хлоридом натрію.

"У п'ятницю дозволила взяти аналіз крові. Зі слів Надії, в крові чотириразове перевищення елементів, що згущують кров, і дворазове зниження елементів, які розріджують кров. Як їй сказали лікарі, кров перетворилася на смолу, яку серцю дуже складно прокачувати і велика ймовірність утворення тромбу і раптової смерті, буквально уві сні", - пише Полозов.

Крапельниці не можуть постійно підтримувати життя у Надії, оскільки вени, як пише Полозов, "спалюються", проте ані їсти, ані пити Савченко не збирається. Вага льотчиці нижча 60 кг, а також темні кола під очима, сил у неї мало. Як пише адвокат, Надія пообіцяла протриматись до четверга, коли призначене нове побачення, а також має запитання до російського президента.

"Окремо Надія звернулася до людей, які підтримують її. Вона знає, що 14 квітня відбудеться пряма лінія з президентом Путіним і просить ЗМІ поставити одне запитання: Не "видадуть-не видадуть", а конкретно КОЛИ президент Путін збирається повернути її додому в Україну", - повідомляє правозахисник.

 

Встретился с Надеждой Савченко в СИЗО. Худая, с черными кругами под глазами. Вес чуть меньше 60 кг. Говорит, вчера выгля...

Опубликовано Николай Полозов 11 апреля 2016 г.

Також Савченко закликала українського президента бути більш рішучим, адже від її звільнення залежить доля й інших українських політв'язнів.

"Президенту Порошенку Надія запропонувала діяти більш рішуче у переговорах про її звільнення. Коли вода повністю заповнює греблю, сказала Надія, в цей момент одна-єдина крапля може прорвати. Вона і є тією самою краплею. Після її звільнення почнеться ланцюгова реакція, яка призведе до звільнення інших українських політв'язнів в Росії. У кінці заяви Надія підписала "З Україною в серці!"", - йдеться у повідомленні адвоката.

Нагадаємо, що 22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську летчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.  4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати.

Вирок російського суду для української льотчиці набув чинності 5 квітня, а за день вона розпочала голодування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції