Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Кухар розсекретила зарплату балерини

Зірка зізналася, чи можна балетом заробити на гарне життя.

Прима-балерина Катерина Кухар, яка похизувалася фігурою у червоному купальнику, розповіла, скільки заробляють балерини в Україні.

Так, за словами Катерини, займаючись балетом, можна заробити собі на гарне життя. Про що вона розповіла у програмі "Слава+".

"Якщо говорити про ставки в оперному театрі, то.. Класичний балет існує лише в оперних театрах. Звичайно, найпрестижнішою в Україні вважається Національна опера України і там приблизно, з Одесою коливається, тому що там, мені здається, трошки більше зарплата, ніж у нас. У нас є ставка, щомісячна зарплата. У всіх по-різному, у нас же є категорії. У нас є майстер сцени, у нас є перша солістка, друга солістка. Мінімальна зарплата складає приблизно 10 тисяч гривень", - поділилася Кухар.

Разом з тим зірка балету зауважила, що у середньому провідний артист балету отримує до п'яти тисяч доларів за один виступ на гастролях. Але увесь заробіток у балеті залежить від категорій. Окрім того, Кухар зізналася, що найбільший гонорар, який вона отримувала за виступ, складав 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, що місяць тому Катерина Кухар розчулила фанів ніжною фотосесією у прозорій сукні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції