Парубій розповів, коли Рада призначатиме дату інавгурації Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питання розглянуть на наступний день після розгляду Регламентним комітетом.

Спікер парламенту Андрій Парубій вважає, що Верховна Рада розгляне питання про призначення інавгурації президента 16 травня.

Парубій зазначив, що до питання про інавгурацію дійдуть лише тоді. коли проголосують за законопроект щодо діяльності Державного бюро розслідувань, розгляд якого планують почати 15 травня.

"Я сподіваюся, сьогодні буде комітет, і ми (16 травня – ред.) розглядатимемо питання щодо інавгурації. Ми могли б завершити ДБР, проголосувати ДБР. Це буде високий рівень концентрації вранці. І потім вже перейти до призначення дати інавгурації", – сказав він на засіданні Верховної Ради 15 травня.

Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано вісім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський". Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонують провести 17 травня. Окрім цього, власну пропозицію внесла і фракція "Народний фронт" - там виступають за проведення інавгурації 28 травня. 

ВідеоНардепи відклали розгляд дати інавгурації новообраного президента

Коли приведуть до присяги новобраного президента - у парламенті досі тривають баталії. Постанов щодо дати інавгурації все більше. Сьогодні мало відбутись з даного питання засідання регламентного комітету, проте жоден депутат не прийшов.  

Нардепи відклали розгляд дати інавгурації новообраного президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції