У Раді з'явився проект постанови із датою інавгурації Зеленського

Дата публікації
Перегляди
68к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Раді з'явився проект постанови із датою інавгурації Зеленського

Фото: Associated Press

Автор документа - Сергій Міщенко.

Народний депутат Сергій Міщенко зареєстрував проект постанови про проведення урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди складання присяги новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

Дата - 19 травня 2019 року.

Номер постанови - 102709 від 3 травня. Наразі документ передали на розгляд керівництва ВР.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

 

Інавгурація Зеленського повинна відбутися до 3 червня

Інавгурація Зеленського повинна відбутися до 3 червня
Наступна публікація