Національний екзит-пол: Зеленський набирає 73,2%, а Порошенко - 25,3%

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський впевнено перемагає у другому турі президентських виборів.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський перемагає у другому турі виборів із результатом у 73,2% голосів.

Про це йдеться у даних Національного екзит-полу на 18:00, який здійснювали фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології.

Опонент Зеленського, чинний президент України Петро Порошенко отримав 25,3% голосів. Близько 1,5% виборців зіпсували бюлетень або викреслили обох кандидатів.

Зеленський переміг Порошенка у всіх регіонах України: на Заході - 57,0% на 41,3%, у Центрі - 70,3% на 28%, на Сході - 87,7% на 11,2%, а на Півдні - 85,4% на 13,4%. 

результати виборів по нацекзит-полу, інфографіка
ТСН.ua

Генеральна сукупність екзит-полу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць). Теоретично вибірка репрезентативна для України в цілому, для всіх тих дільниць, на яких відбулися вибори. Опитано 13 686 респондентів на 300 виборчих дільницях. Застосовувалася методика "таємного голосування". Статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

ВідеоШтраф та церковна служба: як голосували кандидати в президенти

Володимир Зеленський проголосував, показав свій бюлетень та отримав штраф за це. Петро Порошенко перед голосуванням сходив у церкву на службу.  

Штраф та церковна служба: як голосували кандидати в президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції