До Ради внесли вже третю постанову про дату інавгурації Зеленського

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Ради внесли вже третю постанову про дату інавгурації Зеленського

Associated Press

Автор пропонує 20 травня.

Народний депутат Віталій Купрій зареєстрував у парламенті проект постанови "Про дату, час і місце проведення урочистого засідання ВР, присвяченого складанню присяги новообраним Президентом Володимиром Зеленським".

Проект №10270-2 внесли 7 травня, йдеться на сайті Верховної Ради.

Статус постанови: одержана парламентом і передана на розгляд керівництву. За словами Купрія, він пропонує перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій.

Пропоную змінити на день дату інавгурації Володимира Зеленського з 19 на 20 травня щоб не перетинатись із Днем пам'яті...

Опубліковано Віталій Купрій Вівторок, 7 травня 2019 р.

Раніше народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко.

Напередодні новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою Верховної Ради та очільниками парламентських фракцій. На зустрічі обговорили дату інавгурації. Зеленський пропонував парламентарям провести церемонію 19-го травня, щоб він міг якнайшвидше взятися за роботу. Депутати пропонують 28 травня, щоб Зеленський уже не мав юридичного права розпустити Раду. 

Коли стане відома дата інавгурації і чим запам'яталися минулі церемонії

Коли стане відома дата інавгурації і чим запам'яталися минулі церемонії

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Наступна публікація