Катерина Кухар у бікіні грайливо випнула сіднички у басейні

Катерина Кухар у бікіні грайливо випнула сіднички у басейні

Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Зірка насолоджується відпочинком на Шрі-Ланці.

Прима національної опери України та суддя проєкту "Танці з зірками" Катерина Кухар після насичених трудових буднів чкурнула до теплих країв.

Разом із чоловіком, прем'єром національної опери України Олександром Стояновим Катерина насолоджується відпусткою на Шрі-Ланці. Про це знаменитість розповіла на сторінці в Instagram.

Кухар не втратила нагоди продемонструвати прихильникам свою струнку фігуру. У фотоблогу балерина запостила знімки, на яких позує у чорному бікіні в басейні.

Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Катерина грайливо вигинається, а також граціозно лежить біля басейну.

"Стародавні легенди свідчать, що Шрі-Ланка – це Едемський Сад ... Тут є гора, на вершині якої в камені можна розглянути відбиток людської ноги. Згідно з легендою, це слід першої людини, а сам острів, відповідно, - Едемський сад. Це найточніша метафора, що описує відчуття від острова: майже незайманий цивілізацією рай, де слони забрідають на городи, щоб поживитися огірками, де равлики розміром з долоню, а ліси такі густі, що в них легко загубитися ..." – розповіла Кухар.

Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Нагадаємо, нещодавно Катерина Кухар взяла участь у проєкті "Ліпсінк батл", в якому пародіювала поп-короля Майкла Джексона.

Повʼязані теми:

Наступна публікація