Новоспечений татко Андре Тан розсекретив ім'я доньки

Дизайнер поділився враженнями від батьківства.

Знаменитий український дизайнер Андре Тан, який декілька місяців тому вперше став батьком, поділився враженнями від батьківства, йдеться у "Світському житті".

Щасливий зірковий батько зізнався, що у захваті від свого нового статусу. Окрім того, Тан розсекретив ім'я доньки.

"Соня, саме так ми назвали доньку, повністю перевернула моє життя. Самі розумієте, коли у дітей починаються коліки і газики і ти не знаєш, чим же ти їй можеш допомогти. Я знаю навколо свого будинку всі найближчі аптеки, тому що і вдень і вночі мені потрібно було купляти ліки, спеціальні палички", - розповів Тан.

Також дизайнер зізнався, що донечка більше схожа на маму, дружину Андре Аліну Харченко.

"Більше схожа на Аліну ну і хвала богу. Самі розумієте, ніс картоплею, кому таке потрібно. Для дівчаток це однозначно не прикраса. Одне можу сказати, я активно беру участь у вихованні доньки, тому що мені подобається це робити. Мені подобається міняти підгузки, мені подобається її купати", - розговорився Тан.

Під впливом від народження доньки дизайнер планує найближчим часом створити колекцію ,яку присвятить вагітним жінкам.

"Коли Аліна була вагітною, ну нема одягу для вагітних гарного та якісного. В основному є якийсь ширвжиток. Якісь жахливі сукні "забудь про секс на три роки". А жінка під час вагітності дуже сексуальна. І хочеться, щоб вона була не в якихось мішках для танку, а в гарних сексуальних сукнях", - зауважив Тан.

Андре Тан збирає модний гардероб для новонародженої доньки Соні

За лаштунками показу своєї колекції на Ukrainian Fashion Week дизайнер поділився враженнями від нової ролі – ролі батька з нічними чергуваннями біля ліжечка. Доньку назвали Соня, і Андре Тан розповів про те, що дівчинка більше схожа на дружину. Маленька донечка дизайнера вже має набір ексклюзивних суконь, які батько привозить із відряджень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: