Новоспечений татко Андре Тан розсекретив ім'я доньки

Дизайнер поділився враженнями від батьківства.

Знаменитий український дизайнер Андре Тан, який декілька місяців тому вперше став батьком, поділився враженнями від батьківства, йдеться у "Світському житті".

Щасливий зірковий батько зізнався, що у захваті від свого нового статусу. Окрім того, Тан розсекретив ім'я доньки.

"Соня, саме так ми назвали доньку, повністю перевернула моє життя. Самі розумієте, коли у дітей починаються коліки і газики і ти не знаєш, чим же ти їй можеш допомогти. Я знаю навколо свого будинку всі найближчі аптеки, тому що і вдень і вночі мені потрібно було купляти ліки, спеціальні палички", - розповів Тан.

Також дизайнер зізнався, що донечка більше схожа на маму, дружину Андре Аліну Харченко.

"Більше схожа на Аліну ну і хвала богу. Самі розумієте, ніс картоплею, кому таке потрібно. Для дівчаток це однозначно не прикраса. Одне можу сказати, я активно беру участь у вихованні доньки, тому що мені подобається це робити. Мені подобається міняти підгузки, мені подобається її купати", - розговорився Тан.

Під впливом від народження доньки дизайнер планує найближчим часом створити колекцію ,яку присвятить вагітним жінкам.

"Коли Аліна була вагітною, ну нема одягу для вагітних гарного та якісного. В основному є якийсь ширвжиток. Якісь жахливі сукні "забудь про секс на три роки". А жінка під час вагітності дуже сексуальна. І хочеться, щоб вона була не в якихось мішках для танку, а в гарних сексуальних сукнях", - зауважив Тан.

ВідеоАндре Тан збирає модний гардероб для новонародженої доньки Соні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: