Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап отримав іменну зірку в центрі Києва

Церемонія відкриття відбулася 13 листопада на "Площі зірок".

Продюсер, шоумен і композитор Олексій Потапенко (Потап), який зворушив ніжностями з котиком-безхатьком, цьогоріч святкує 20-річчя на сцені.

До творчого ювілею Потапа в центрі Києва на "Площі зірок" з'явилася іменна зірка знаменитості. Церемонія відкриття відбулася сьогодні, 13 листопада.

Потап іменна зірка в Києві_5
MOZGI Entertainment

За 20 років своєї кар'єри Потап встиг створити і стати учасником гуртів "Потап і Настя", MOZGI, ПТП. Він відомий не лише як хітмейкер у створенні пісень, але і в продюсуванні популярних артистів "Время и Стекло", MOZGI, Michelle Andrade, INGRET. Спільно з Іриною Горовою 10 років тому вони заснували продюсерський центр MOZGI Entertainment, який виріс у велику групу компаній MOZGI GROUP.

"Для кожного артиста честь залишити свій слід у пам'яті людей. Одного разу хтось, дивлячись на зірку, згадає твою творчість. А для творчої людини це найголовніше. Ця зірка – не тільки моя, а всіх фанів, які слухали мою музику 20 років, всіх, з ким я коли починав, всієї бравої команди MOZGI GROUP і моїх близьких! Київ – місце, де я народився, живу і творю. Вдячний, що маю за честь перебувати на одній площі з такими великими людьми як "Время и Стекло", - прокоментував Потап.

Потап іменна зірка в Києві_6
MOZGI Entertainment
Потап з сином

За 20 років на сцені Потап отримав топові музичні премії, але своєю головною нагородою вважає сина Андрія. Андрій Потапенко прийшов підтримати тата на церемонії і сказав, що дуже пишається досягненнями батька. Також на відкритті зірки була присутня команда артиста: турменеджер Олексій Березкін та звукорежисер Олег Шевченко.

Потап іменна зірка в Києві_1
MOZGI Entertainment

Нагадаємо, раніше Потап розповів, як відсвяткував день народження 11-річного сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції