Чарлі Шина позбавили батьківських прав

Дата публікації
Перегляди
3608
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У скандального актора Чарлі Шина забрали дітей поліцейські. Тимчасово актора позбавили батьківських прав.

Чарлі Шин та Брук Мюллер / Фото: AFP
Тимчасово Чарлі Шина позбавили батьківських прав. Так суд відреагував на заяву колишньої дружини актора Брук Мюллер про те, що Чарлі погрожував їй відрізати голову і надіслати її матері.

За словами Шина, він укладав дітей спати, коли в його будинок на Багамах прибули поліцейські і забрати дітей. У будинку були тільки Чарлі і його доньки, що живуть з ним. Актор не влаштовував скандал, а мовчки допоміг поліцейським посадити дітей в машину, попрощався з ними і відправив до Брук.

В судових документах сказано, що Брук Мюллер покинула будинок Шина на Багамах, де перебувала разом з екс-чоловіком та двома доньками 23 лютого, так як Чарлі погрожував виколоти їй око складаним ножем.

Після всіх погроз, адресованих Брук, суддя наказав Чарлі Шину триматися від неї і дітей на відстані не менше 100 ярдів (близько 92 метрів).

"Я дуже хвилююсь, що Чарлі зараз не при своєму розумі. Боюся, він може напасти на мене або на дітей, коли вони з ним", - заявила Мюллер.

У свою чергу, Шин збирається до суду, щоб попросити суддю зняти тимчасову заборону на зустрічі з дітьми.

До речі кажучи, сама Брук Мюллер зараз також проходить лікування від наркотичної залежності, тому за дітьми в основному дивиться бабуся (мати Брук).

Читайте також:

Чарлі Шин не зможе літати через вухо

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3608
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація