Російський лікар лікує важкохворих пацієнтів анекдотами

Російський лікар лікує важкохворих пацієнтів анекдотами

Курс лікування складається з десяти занять по одній годині. Після сеансів сміхотерапії кожна клітинка тіла стає як нова.

Ілюстрація / Фото: topnews.in
Тяжкохворих пацієнтів челябінський лікар ставить на ноги звичайними анекдотами та пантомімами. Унікальний метод нормалізує тиск і навіть допомагає в лікуванні раку.

На прийом до психотерапевта пацієнти поспішають із задоволенням. Доктор смішить людей до сліз, зате після дружного реготу вони залишають його сеанси повні сил і здоров'я.

38-річний Андрій Скутина вже десять років займається вивченням сміху і його впливом на організм людини. Грунтуючись на дослідженнях зарубіжних вчених, він вивів свою власну формулу довголіття. Так, на практиці він довів, що після сеансів сміхотерапії кожна клітинка тіла стає як нова.

За його словами, сміх лікує від дуже багатьох хвороб, наприклад, від простуди. Регіт вбиває антитіла і зовнішні інфекційні мікроорганізми. "Усього десять хвилин веселощів знижують кровоносний тиск на 10 - 20 міліметрів ртутного стовпа. Головні болі як рукою знімає, поліпшується склад крові, проходить тиск, зміцнюється імунітет, зменшуються напади астми, а сон стає як у немовляти "- розповів лікар.

Курс лікування складається з десяти занять по одній годині. На першому етапі пацієнтів навчають правильно дихати під час сміху, на другому - натягувати на обличчя усмішку, на третьому - без сорому кривлятися й показувати пантоміми, а на четвертому - слухати і розповідати анекдоти.

Раніше американські вчені в ході дослідження з'ясували, що сміх дійсно здатний продовжити життя людині, оскільки він знижує артеріальний тиск. Примітно, що вплив сміху на організм рівнозначно тому, як після фізичних тренувань.

Читайте також:

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Австралійський нейрохірург продавав квитки на операції з аукціону

Американський льотчик майже 20 років видавав себе за кардіолога

Повʼязані теми:

Наступна публікація