Американський льотчик майже 20 років видавав себе за кардіолога

Американський льотчик майже 20 років видавав себе за кардіолога

Американський льотчик майже 20 років видавав себе за кардіолога

58-річний Вільям Хемм протягом майже двох десятків років видавав себе за лікаря-кардиолога.

Службовець американської компанії United Airlines, висококваліфікований льотчик, протягом майже двох десятків років видавав себе за лікаря-кардіолога з багаторічним стажем. Медичні установи відмовилися від співпраці з обманщиком влітку поточного року, після того як з'ясувалося, що він не має жодного із заявлених медичних вчених ступенів.

Згідно з повідомленням, 58-річний Вільям Хемм протягом ряду років співпрацював зі шпиталем Вільяма Бомона в Роял Оук, штат Мічиган. Хемм, що заявляв про те, що є лікарем-кардіологом з 15-річним стажем, PhD в галузі медицини (приблизний аналог кандидата наук), відповідав за реалізацію проекту про медичне застосування технологій комп'ютерного моделювання, розроблених United Airlines.

Крім цього Хемм вів практичні заняття, виступав з доповідями з безпеки пацієнтів на наукових конференціях і навіть друкувався у наукових журналах. У базі даних медичних публікацій PubMed можна знайти чотири статті, написаних з його участю. Хемм, судячи з усього, ніколи не брав участі в лікуванні пацієнтів. Гранти на програми, реалізовуватися під керівництвом Хемм, склали в цілому 4,2 мільйона доларів.

Хеменн регулярно вказував медичну освіту та багаторічний стаж роботи кардіологам у своїх анкетах починаючи з 1992 року. За його словами, наявність медичної освіти допомогла його просуванню кар'єрними сходами в авіакомпанії.

Обман розкрився в ході рутинної перевірки чергової заявки на грант, оформленої за участю Хемм. З'ясувалося, що хоча співробітник авіакомпанії дійсно кілька років провчився в медичній школі, він не закінчив навчання і ніколи не працював лікарем. Спочатку Американська медична асоціація визнала можливим дозволити шахраю продовжити викладацьку діяльність в медичних установах, однак потім це рішення було скасовано. У результаті Хемм припинив роботу у всіх медичних проектах з 15 червня 2010 року.

Як підкреслює Федеральне управління у справах авіатранспорту США, Хемм дійсно є пілотом вищої кваліфікації і має права на керування кількома типами літаків.

Читайте також:

Споглядання оголених жіночих грудей продовжує життя чоловіків на 7 років

Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Польський поліцейський оштрафував самого себе, щоб виконати норму

Повʼязані теми:

Наступна публікація