Американці встановили головні причини сварок на Різдво

Американці встановили головні причини сварок на Різдво

Американці встановили головні причини сварок на Різдво / Фото: AFP

Серед причин сварок у сім'ях на Різдво є пульт від телевізора, вечеря, подарунки ті інші фактори.

Головною причиною сварок в американських сім'ях під час зимових свят став пульт від телевізора. Про це свідчать результати опитування, в якому взяли участь близько двох тисяч жителів США.

Учасники соціологічного дослідження зізналися, що питання володіння пультом у той час, коли по телевізору йдуть всілякі різдвяні програми, постає в їх сім'ях частіше і гостріше всього. На другому місці опинилися конфлікти, пов'язані із стресом у зв'язку з втомою і стурбованістю дружини і матері за різдвяну вечерю. Третьою причиною сварок в свята названо ті обставини, що діти не бажають допомагати на кухні мамі.

Крім того, в список причин сварок в американських сім'ях також потрапили питання про те, коли саме відкривати подарунки, що лежать під ялинкою, боротьба за право піти прийняти душ, а також вибір різдвяного фільму для сімейного перегляду, відмова глави сімейства дивитися святковий випуск серіалів і багато іншого.

Підготовка до Різдва вважається однією з найбільш стресових ситуацій на рік. Варто відзначити, що під час зимових свят сварки відбуваються і в російських сім'ях. За даними соціологів, конфлікти перед і після Нового року відбуваються в кожній третій російській сім'ї.

Читайте також:

Різдвяну ялинку Лондона запалили поцілунками

У Швеції відкрилася вакансія головного Санта Клауса країни

"Аль-Каїда" планує зірвати Різдво у Європі терактами

Повʼязані теми:

Наступна публікація