"КаZантип" опинився під загрозою зриву

Фестиваль "КаZантип" цього року може не відбутись через те, що влада не дає дозволів на його проведення організаторам фестивалю.

КаZантип
УНІАН
Цього року "КаZантипа" може не бути
 Організатори фестивалю "КаZантип" досі не оформили всю документацію, необхідну для проведення заходу. У зв'язку з цим, фестиваль опинився під загрозою заборони.

Зокрема, це пояснюється тим, що організатори не виконали ряд необхідних умов: не обладнали постійну подачу води таким чином, щоб її не доводилося завозити, а також не подбали про організацію стаціонарних туалетів.

"Ці хлопці не люблять владу. Може повторитися ситуація, що ми дозволу не дамо, а вони за тиждень до відкриття просто оголосять, що фестиваль проводиться. Але ми дозволяти не будемо, поки не будуть дотримані всі умови", - пообіцяли представники Сакської районної державної адміністрації.

Головний державний санітарний лікар Криму Марія Кровякова підкреслила, що санітарно-епідеміологічна служба свої дозволу не видавала жодного разу, і поданий цього року адміністрацією "КаZантипу" проект не погодила.

У свою чергу заступник начальника Головного управління МВС в Криму Микола Федорян закликав владу "показати, нарешті, свої зуби" і заборонити "КаZантип".

Читайте також:

Армін ван Бюрен закрив КаZантип у Криму

У Криму відкрився КаZантип

У Криму стартував легендарний фестиваль КаZантип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: