"КаZантип" опинився під загрозою зриву

Фестиваль "КаZантип" цього року може не відбутись через те, що влада не дає дозволів на його проведення організаторам фестивалю.

Цього року "КаZантипа" може не бути / Фото: УНІАН
 Організатори фестивалю "КаZантип" досі не оформили всю документацію, необхідну для проведення заходу. У зв'язку з цим, фестиваль опинився під загрозою заборони.

Зокрема, це пояснюється тим, що організатори не виконали ряд необхідних умов: не обладнали постійну подачу води таким чином, щоб її не доводилося завозити, а також не подбали про організацію стаціонарних туалетів.

"Ці хлопці не люблять владу. Може повторитися ситуація, що ми дозволу не дамо, а вони за тиждень до відкриття просто оголосять, що фестиваль проводиться. Але ми дозволяти не будемо, поки не будуть дотримані всі умови", - пообіцяли представники Сакської районної державної адміністрації.

Головний державний санітарний лікар Криму Марія Кровякова підкреслила, що санітарно-епідеміологічна служба свої дозволу не видавала жодного разу, і поданий цього року адміністрацією "КаZантипу" проект не погодила.

У свою чергу заступник начальника Головного управління МВС в Криму Микола Федорян закликав владу "показати, нарешті, свої зуби" і заборонити "КаZантип".

Читайте також:

Армін ван Бюрен закрив КаZантип у Криму

У Криму відкрився КаZантип

У Криму стартував легендарний фестиваль КаZантип

Повʼязані теми:

Наступна публікація