Демі Мур з чоловіком люблять секс втрьох

Голлівудська акторка Демі Мур любить розважатись зі своїм чоловіком Ештоном Катчером та коханкою.

Шокуючу заяву зробила Брітні Джонс - дівчина, яка стверджує, що спала з чоловіком Демі Мур Ештоном Катчером. За її словами, у голлівудської пари вільні стосунки, і Демі з Ештоном часто запрошують до себе дам для розваг.

Раніше Джонс розповіла, що Катчер, познайомившись з нею на вечірці, привів її в свій будинок і переспав з нею прямо на подружньому ліжку. Однак не було схоже, що для нього це щось надзвичайне. Пізніше актор пояснив Брітні, що вони з Демі часто запрошують дівчат і розважаються з ними разом.

"Але він не очікував того, що вийшло: що він ляже з жінкою без відома Демі.У них домовленість, що вони будуть займатися сексом втрьох. Я не відчуваю жодних докорів сумління чи почуття, що я обдурила Демі, - сказала Джонс. - У них укладена своєрідна угода: вони ділять разом всіх коханок. Ештон переживає, що переспав зі мною, а з нею не поділився".

Тим часом, голлівудська пара стверджує, що в їхніх стосунках все чудово. Так, Демі розміщує у своєму Twitter сімейні фотографії, а Ештон стверджує, що Джонс все бреше. Також зірки намагаються частіше виходити разом у світ.

Читайте також:

Демі Мур випила та розважилась з чоловіком

Ештон Катчер образив Демі Мур

Демі Мур заміняє дієти сексом


Пара Демі Мур та Ештон Катчер

Пара Демі Мур та Ештон Катчер

Повʼязані теми:

Наступна публікація