Олександр Рибак розбив скрипку об диван

Виступаючи у Швеції, Олександр Рибак зірвався та розбив свою скрипку. Артист пішов у готельний номер та закрився там.

Олександр Рибак розбив скрипку об диван / Фото: kp.ru
Під час шоу на шведському телеканалі переможець "Євробачення - 2009" Олександр Рибак зірвався і розбив свою сркипку об диван.

За сценарієм продюсерів шоу Саша з піснею "Казка" повинен був закривати програму. Але прямо під час виконання свого хіта Рибак раптово зірвався і кількома сильними ударами об диван, що стояв на сцені, зламав свою скрипку. Після чого пішов із знімального майданчика і закрився у себе в готельному номері.

"За день до цього інциденту Саша дав 4 концерти. Уявіть собі, людина весь день на колесах. Я, взагалі, здивувався, що в нього сили ще якісь залишилися, - коментує поведінку свого сина тато Саші Ігор Рибак. - Ще до початку шоу продюсери підійшли до Саші і попросили його заспівати "Казку", а він хотів виконати іншу композицію. Спочатку організатори погодилися, але потім наполягли на своєму".

На думку батька, причиною таких неадекватних дій сина, послужив грип.

"Напередодні Саша перехворів грипом. Його мучило безсоння, температура, нудота та біль у горлі, - розповідає Рибак старший. - Його дії ми з дружиною розцінили цілком нормальними. Він же не скандалив і лаявся з організаторами шоу. Щоправда, вдома ми дали йому кілька цінних порад, як поводитись в такій ситуації".

Як вдалося з'ясувати скрипка, яку Рибак розбив коштує кілька тисяч євро.

"Звичайно, дорогою він би не вдарив так, - каже Ігор Рибак. - Зараз Саша в нормі і продовжує свої концерти по Європі".

Читайте також:

Олександр Рибак зламав руку

Олександр Рибак запевняє, що він не гей

Олександр Рибак зізнався, що він гей

Повʼязані теми:

Наступна публікація