Вчені: забобони допомагають досягти успіху

Психологи вважають, що захопивши із собою талісман, забобонна людина відчуває себе впевненіше, сміливіше виконує завдання і домагається кращих результатів, ніж той, у кого його немає.

Психологи з Кельнського університету прийшли до висновку, що взятий з собою талісман або виконаний ритуал допомагають досягти поставленої мети.

Захопивши із собою талісман, забобонна людина відчуває себе впевненіше, сміливіше виконує завдання і домагається кращих результатів, ніж той, у кого його немає.

Згідно з численними дослідженнями і опитуваннями, навіть у Німеччині, США і Великобританії марновірних людей більше, ніж тих, хто ні в які прикмети і талісмани не вірить.

Згідно зі ще одним, нещодавно проведеним дослідженням, жителі європейських країн різного ступеня забобонні. Зокрема, 60% жителів Латвії вірять у силу щасливих чисел. Однак у тому, що числа можуть приносити людям щастя, переконані лише 21% фінів і 32% німців.

У середньому в країнах Євросоюзу цей показник становить 40%. А 35% європейців заявили, що в теорію щасливих чисел не вірять.

Читайте також:

На Сумщині п'яний скутерист вкусив даішника за ногу

В Австралії спіймали злочинця завдяки його любові до коли

Соціологи розповіли, чому дружини бурчать на чоловіків

Названо найнебезпечніші номери квартир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: