Вчені: забобони допомагають досягти успіху

Вчені: забобони допомагають досягти успіху

У багатьох країнах вірять у щасливі та нещасливі числа

Психологи вважають, що захопивши із собою талісман, забобонна людина відчуває себе впевненіше, сміливіше виконує завдання і домагається кращих результатів, ніж той, у кого його немає.

Психологи з Кельнського університету прийшли до висновку, що взятий з собою талісман або виконаний ритуал допомагають досягти поставленої мети.

Захопивши із собою талісман, забобонна людина відчуває себе впевненіше, сміливіше виконує завдання і домагається кращих результатів, ніж той, у кого його немає.

Згідно з численними дослідженнями і опитуваннями, навіть у Німеччині, США і Великобританії марновірних людей більше, ніж тих, хто ні в які прикмети і талісмани не вірить.

Згідно зі ще одним, нещодавно проведеним дослідженням, жителі європейських країн різного ступеня забобонні. Зокрема, 60% жителів Латвії вірять у силу щасливих чисел. Однак у тому, що числа можуть приносити людям щастя, переконані лише 21% фінів і 32% німців.

У середньому в країнах Євросоюзу цей показник становить 40%. А 35% європейців заявили, що в теорію щасливих чисел не вірять.

Читайте також:

На Сумщині п'яний скутерист вкусив даішника за ногу

В Австралії спіймали злочинця завдяки його любові до коли

Соціологи розповіли, чому дружини бурчать на чоловіків

Названо найнебезпечніші номери квартир

Повʼязані теми:

Наступна публікація