Періс Хілтон поцупила дорогі прикраси

Світська левиця Періс Хілтон взяла напрокат дорогі ювелірні прикраси від італійської фірми Damiani і не повернула. За це на неї подали до суду.

Періс Хілтон / Фото: AFP
На Періс Хілтон подали до суду за те, що вона не повернула взяті напрокат дорогі ювелірні прикраси від італійської фірми Damiani. Позов був переданий до суду німецької страхової компанії Allianz в середу, 6 квітня. У документах говориться, що Хілтон не виконала умови договору про отриманні прикрас у тимчасове користування.

Так, страхова компанія вказала, що американська актриса, модель і співачка не тільки все ще не повернула прикраси, взяті напрокат кілька років тому, але і не подбала про їхню безпеку. Мова йдеться про інцидент, що стався в 2008 році, коли з дому Хілтон були викрадені цінні речі, в тому числі і аксесуари Damiani на суму 60 тисяч доларів. Пограбування сталося, оскільки двері в будинку не були замкнені за відсутності господині.

У 2010 році представникам поліції вдалося вийти на слід злочинців, які крадуть речі у знаменитостей, та вилучити у них награбоване. Серед речей також були і прикраси, винесені з будинку Хілтон. Тим не менш, навіть після того, як аксесуари були повернуті поліцією актрисі, вона не потрудилася передати їх законному власнику.

Читайте також:

Періс Хілтон заарештували в Лас-Вегасі за зберігання кокаїну

Періс Хілтон приїде в Київ за мільйоном доларів

У будинок Періс Хілтон намагався потрапити невідомий з ножами

Повʼязані теми:

Наступна публікація