Собчак на сцені поцілувала одруженого чоловіка

Світська левиця Ксенія Собчак прямо на сцені, під час вручення нагороди "Людина року GQ", поцілувала одруженого письменника Мхайла Ідова.

Невгамовна Ксенія Собчак знову шокувала публіку своєю вільною поведінкою. На врученні премії журналу GQ "Людина року" Ксюша знову продемонструвала присутнім своє володіння мистецтвом французького поцілунку.

Цього разу жертвою велелюбної Собчак став письменник Михайло Ідов, що став, на думку редакції видання, найкращим представником своєї професії.

"Можливо, вас не попередили, але у мене є свого роду традиція, - звернулася Ксюша до Михайла. - Я це роблю щороку, але зазвичай зі своїми партнерами по сцені: Канделакі, Малахов. Але цього року мені дозволили вибрати найсимпатичнішого лауреата. І я обрала вас".

З цими словами Собчак, немов пантера на полюванні, накинулася на розгубленого письменника і злилася з ним в тривалому поцілунку. До цього красномовний Інов втратив здатність виразно висловлюватися.

"Я хочу присвятити цю нагороду моїй дружині Лілі, без якої нічого б не було", - тільки і зміг вимовити Михайло і зник за лаштунками.

Читайте також:

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Собчак на сцені поцілувала одруженого чоловіка

Собчак на сцені поцілувала одруженого чоловіка

Повʼязані теми:

Наступна публікація