Єва Лонгорія збанкрутувала

Єва Лонгорія збанкрутувала

Єва Лонгорія / Фото: Allure

Актриса Єва Лонгорія закрила свій клуб під назвою Beso через банкрутство. Кожен місяць збиток від роботи Beso становив більше 76 тисяч доларів.

Актриса Єва Лонгорія збанкрутувала. Звісно, вона втратила не все. Актрисі потрібно погасити борг у розмірі майже 8 мільйонів доларів.

Нічний клуб Лонгорії під назвою Beso, який розташований в самому центрі Лос-Анджелеса, закрив свої двері для клієнтів назавжди. Заклад оголосили банкрутом ще в січні цього року, але він продовжував працювати, незважаючи на борг у розмірі 5,7 мільйона доларів. Кожен місяць збиток від роботи Beso становив більше 76 тисяч доларів.

Поруч з клубом розташований ресторан Єви - Beso Steakhouse. Він також відкрився в грудні 2009 року. Однак ресторан, на відміну від нічного клубу, прибуток приносить регулярно. Так що закривати його поки не планують.

Нагадаємо, Єва Лонгорія розлучилась зі спортсменом Тоні Паркером. Вона вирішила оформляти документи після того, як виявила в телефоні чоловіка сотні смс від іншої жінки.

Єва дізналася, що жінка, яка писала Тоні - колишня дружина іншого гравця команди Сан-Антоніо Сперс, за яку також виступає Тоні.

Читайте також:

Єва Лонгорія позбавляється татуювань через розлучення

ЗМІ знайшли коханку чоловіка Єви Лонгорії

Єва Лонгорія розлучається з чоловіком

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Стіль Єви Лонгорії
Наступна публікація