ЗМІ знайшли коханку чоловіка Єви Лонгорії

Єва Лонгорія подала на розлучення із чоловіком Тоні Паркером, коли дізналась про його роман із дружиною баскетболіста Брента Беррі.

Сьогодні зарубіжні таблоїди повідомили про розкриття таємниці голлівудської зірки і фотомоделі Єви Лонгорії: причиною її розлучення з гравцем NBA Тоні Паркером став роман з 38-річною Ерін Беррі, дружиною його товариша по команді Брента Беррі.

У повідомленнях наголошується, що Брент Беррі подав на розлучення з дружиною, яка протягом всього року обмінювалася недвозначними текстовими повідомленнями з Паркером, ще 29 жовтня.

Раніше в інтерв'ю журналістам Ерін Беррі розповідала про те, як вона щаслива з чоловіком, і стверджувала, що її призначення - бути дружиною і матір'ю, а також займатися благодійністю, без якої щастя не буде повним

Ерін і Брент закохалися один в одного коли їм було по 16 років, одружилися в 1998 році і народили двох синів. Сьогодні старшому з них виповнилось 9 років, а молодшому - 4.

Нагадаємо, що минулого тижня зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарки" актриса і модель Єва Лонгорія подала на розлучення зі своїм чоловіком, баскетболістом Тоні Паркером, до Верховного суду Лос-Анджелесу - через всього декілька годин після бесіди з репортерами, в якій вона заперечувала факт розставання.

В якості причини розлучення 35-річна актриса назвала "непереборні суперечності", що є стандартним формулюванням для таких випадків, і вказала, що має намір стягнути з чоловіка грошову компенсацію.

Паркер, 28-річна зірка Національної баскетбольної асоціації, щомісячно відправляв протягом року сотні текстових повідомлень якійсь "подрузі сім'ї". Лонгорія не відзначила в судовому позові факт подружньої зради, проте джерело в її оточенні повідомило журналістам, що "Тоні визнав зраду" і "серце його дружини розбито".

Лонгорія і Паркер познайомилися на футбольному матчі в Сан-Антоніо, куди Єва була запрошена разом зі своїм батьком для підтримки команди. За словами актриси, Тоні поняття не мав про те, що вона зірка екрану, і був "останньою людиною на планеті, котра не бачила "Домогосподарок".

Молоді люди закохалися один в одного з першого погляду, заручились в листопаді 2006 року і одружились в 2007 році в Парижі - за католицьким обрядом.

Раніше Єва Лонгорія заявляла, що вона планує закінчити зніматися в серіалі і переїхати до Франції, на батьківщину чоловіка.

Читайте також:

Єва Лонгорія розлучається з чоловіком

Єва Лонгорія з чоловіком знялась у рекламі

Єва Лонгорія: "Я не вагітна! Я просто товста!"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Стіль Єви Лонгорії
Наступна публікація