Ліверпульський бордель закрили через гнома, що бився головою об вікно

Дата публікації
Перегляди
6228
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліверпульський бордель закрили через гнома, що бився головою об вікно

Бордель. Ілюстрація / Фото: Сегодня

Мешканці, які жили поруч із борделем, поскаржилися у поліцію, що у піблічний дім приходить гном і гучно б’ється головою об вікно.

Ліверпульський бордель закритий після того, як сусіди поскаржилися на гнома, що б'ється головою об вікно, для того, щоб його впустили. Про це пише провінційна британська газета Liverpool Echo.

Як йдеться у статті, незаконний бордель був закритий, а жінки-повії евакуйовані після того, як стурбовані мешканці подали в муніципалітет цілий список скарг на порушення громадського спокою.

Серед іншого вони скаржилися на "гнома", який бився головою об вікно, повідомляючи таким чином тих, хто перебуває всередині, про своє прибуття, повідомляє видання.

Після того як гнома і інших запускали всередину, вони, за версією скаржників, "брали там наркотики". Повії не обмежувалися наданням послуг в борделі, але виходили на вулицю, і намагалися затягнути всередину місцевих жителів.

Газета наголошує, що злочини вищезгаданого гнома не обмежувалися биттям об скло, кілька разів він заздалегідь спускав з себе штани і мочився на сходинки головного входу будівлі, в якій був організований бордель.

Читайте також:

Адепт релігії макаронного монстра сфотографувався на водійські права в друшляку

Киянка заявила, що пожежу в її квартирі влаштували гноми

Німецьке місто зайняли гноми-нацисти

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6228
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація