Німецьке місто зайняли гноми-нацисти

1 250 садових гномів тримауть руку в нацистському вітанні "Хайль, Гітлер!". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У четвер, 15 жовтня, у німецькому місті Штраубінг (Нижня Баварія) відкриється виставка робіт відомого німецького художника, скульптора і письменника Оттмара Хорла під назвою "Танці з дияволом". У числі іншого на ній будуть представлені 1 250 садових гномів, які триматимуть руку в нацистському вітанні "Хайль, Гітлер!".

Якийсь час назад "армія" чорних гномів відвідала Бельгію, не викликавши до себе особливої уваги з боку єврейської громади. Золоті гноми (виліплені все в тій же позі - з підведеною вгору рукою) прикрашали також художню галерею Нюрнберга. Проте цього разу громадськість Німеччини висловлює особливе занепокоєння у зв'язку з виставкою Хорли.

Ситуація ускладнюється тим, що гноми будуть експонуватися на площі Людвігплац (колишньої Гроссендойчплац, Великої площі Німеччини), яка у 30-40-і роки була традиційним місцем проведення нацистських парадів. Місцева синагога була пограбована, а 42 єврея-жителя Штраубінга були вивезені до концтаборів.

Оттмар Хорл заявив, що його гноми - не більше ніж сатирична інсталяція, за яку в 1942 році він був би розстріляний. Тим часом, будь-якому жителеві Німеччини, який вирішив привітати кого-небудь словами "Хайль, Гітлер!" і відповідним словами жестом, загрожує тюремне ув'язнення терміном до 3-х років.

Читайте також:

Влада Малайзії пропонує другий медовий місяць безкоштовно

Китайці знайшли у Швеції місто лесбіянок

Чоловік напав на "швидку" після отруєння вафлями

ВідеоШтраубінг зайняли гноми-нацисти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: