Адепт релігії макаронного монстра сфотографувався на водійські права в друшляку

Дата публікації
Перегляди
8757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адепт релігії макаронного монстра сфотографувався на водійські права в друшляку

Фото: science20.com

Чоловік вважає себе прихильником пастафаріанства - неофіційної релігії, де головним божеством є Літаючий макаронний монстр.

Житель Австрії Ніко Альм отримав посвідчення водія з фотографією, на якій він зображений з друшляком для спагетті на голові. Це право він отримав як людина, що сповідує релігію "Літаючого макаронного монстра".

На оформлення документа пішло три роки. За словами самого Альма, ідея сфотографуватися з кухонним атрибутом прийшла йому в голову після того як він ознайомився з правилами подачі фотографій на офіційні документи. У переліку, зокрема, говорилося, що на водійське посвідчення або інший документ не можна фотографуватися у головному уборі за винятком тих випадків, коли знімати аксесуар забороняє релігія.

Альм вважає себе прихильником пастафаріанства - неофіційної релігії, де головним божеством є Літаючий макаронний монстр. Прочитавши правила, він вирушив фотографуватися на права з друшляком на голові. Передавши знімки в поліцію для оформлення прав, він  вказав, що надів предмет кухонного начиння на голову виключно з релігійних міркувань.

Спочатку Альму відмовилися видати посвідчення з фотографією у дуршляку і направили його до лікаря, який повинен був встановити, чи дозволяє психічний стан водія керувати автомобілем. Альм був визнаний здоровим, але тим не менш права отримав не відразу.

Тепер, коли чоловіку офіційно дозволили користуватися документом, куди вклеєна фотографія Альма в друшляку, він має намір домогтися визнання пастафаріанства повноцінною релігією в Австрії.

Літаючий макаронний монстр був придуманий американцем Боббі Хендерсеном у відповідь на рішення влади штату Канзас поповнити шкільну програму вивченням теорії розумного задуму створення світу. Літаючий макаронний монстр являє собою клубок спагеті з тюфтельками. Головна догма пастафаріанства - заперечення будь-яких догм.

Читайте також:

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Японські буддисти замість мантр почали читати реп

В Прибалтиці видають кредити під заставу "безсмертної" душі

У шотландській поліції працюють десять джедаїв

Чоловік перевірив, чи можливо жити за біблійними законами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація