Колишня найтовстіша британка помирає від анорексії

У січні 2008 року 17-річній Маліссі зробили резекцію шлунка за медичними показниками. Тоді вона важила 216 кг при зрості 173 см. Через 15 місяців після операції дівчина важила всього 81 кг.

Малісса Джонс, яка ще три роки тому вважалася найбільш товстим підлітком Великобританії, помирає від анорексії.

У січні 2008 року 17-річній Маліссі зробили резекцію шлунка за медичними показниками. Тоді вона важила 216 кг при зрості 173 см, споживала 15 тис. ккал на добу і нічого не могла вдіяти з постійним відчуттям голоду.

Через 15 місяців після операції дівчина важила всього 81 кг, проте лікарі почали помічати, що Малісса їсть менше, ніж належить - дівчині слід споживати від 500 до 1000 ккал на добу.

Як визнала сама дівчина, вона ледве могла змусити себе з'їсти три варених морквини та жменьку смаженої картоплі за весь день.

Влітку 2010 року ситуація різко погіршилася. Дівчина завагітніла від свого бойфренда, лікарі рекомендували їй зробити аборт, однак пара вирішила зберегти дитину. Вагітність тривала всього шість місяців, протягом яких Малісса схудла ще на 15 кг, переживши тривалий токсикоз і діабетичну кому. Проте дитину дівчина не доносила 13 тижнів до покладеного терміну, Малісса потрапила на операційний стіл в несвідомому стані, їй було зроблено кесарів розтин. Дитина прожила всього 57 хвилин після народження.

Наступного дня лікарі констатували у Малісси важку форму анорексії. Зараз дівчина важить всього 50 кг, з яких більше 15 кг - це обвислі складки шкіри.

"Кріс (бойфренд - ред.) намагається умовити мене їсти. Я не прагну будь-що-будь морити себе голодом, але зараз я краще помру, ніж змушу себе поїсти. Моє тіло шокує мене. Але ковтання завдає мені фізичного болю. Мій консультант сказав, що якщо я продовжу в тому ж дусі, то жити мені залишилося всього шість місяців ", - розповіла Малісса.

За словами дівчини, якби вона знала, до яких непередбачуваних наслідків приведе її операція з резекції шлунка, вона б нізащо не погодилася на неї.
"Я хотіла б застерегти кожного, хто мріє про таку операцію, і порадити скидати вагу природним способом. Шкода, я так не зробила", - заявила Джонс.

Читайте також:

Близнючки змагалися в анорексії 22 роки

Ізраїль розпочав боротьбу з анорексією в модельному бізнесі

В Австралії скандал через анорексичну фіналістку відбору на "Міс Всесвіт"

У Харкові дівчина померла від анорексії (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація