Близнючки змагалися в анорексії 22 роки

Близнючки змагалися в анорексії 22 роки

Мері і Кейт змагаються 22 роки / Фото: dailymail.co.uk

Зауваження батька щодо статури дочок стало прокляттям для сестер: вони 22 роки змагаються, хто стане стрункішою.

Мері і Кейт Кембелл змагаються 22 роки / Фото: Daily Mail
Сестри-близнючки уклали парі, коли їм було по 11 років: кожна заприсягнулась, що стане стрункішою за свою сестру. Одержимість сестер призвела до анорексії, з якою тепер не в змозі впоратися лікарі.

Приводом для початку страхітливих змагань стало необережне зауваження батька Мері і Кейт Кембелл з приводу округлих форм стегон його 11-річних дочок.

У той день був покладений старт багаторічному змаганню між сестрами з Лондона. Дівчата домовилися, що зроблять все, щоб позбутися ненависних стегон, і на деякий час взагалі відмовилися від їжі.

"Я просто не могла винести, що моя сестра може робити хоч щось краще за мене! Тому, бачачи, що вона худне швидше за мене, я робила все, що завгодно, лише б досягти кращого результату. Я стала буквально одержима!", - розповіла одна з сестер Мері.

Довгий час дівчата відмовлялися слухати рідних, які намагалися переконати їх у тому, що небезпечні змагання можуть коштувати їм не тільки здоров'я, а й життя.

"Через мою одержимість я втратила хлопця, роботу, майбутнє, зрештою! У мене не залишилося власного волосся, і тепер я лише на час можу залишати лікарню, оскільки перебуваю під постійним спостереженням. Лікарі вже сказали мені, що моє серце може перестати битися в будь-який момент," - розповіла, ледь стримуючи сльози, Кеті.

Дівчата не змогли позбутися від хвороби, навіть звернувшись за допомогою до фахівців. Нині Мері і Кейт самі є дипломованими медиками, але, за власним зізнанням, навіть повністю усвідомлюючи шкоду, що наноситься здоров'ю, вони вже не в змозі нічого з цим зробити.

Читайте також:

У Харкові дівчина померла від анорексії (відео)

В Австралії скандал через анорексичну фіналістку відбору на "Міс Всесвіт"

У Британії помер чоловік, який двічі вигравав "парі зі смертю"

Повʼязані теми:

Наступна публікація