У Британії помер чоловік, який двічі вигравав "парі зі смертю"

У Британії помер чоловік, який двічі вигравав "парі зі смертю"

Джон Метьюс / Фото: Daily Telegraph

Англієць Джон Метьюс, який був хворий на рак, двічі грав у тоталізатор на своє життя і виграв 5 тисяч фунтів. До свого третього виграшу у 10 тисяч він не дожив менше місяця.

У Великобританії помер чоловік, який двічі обіграв власну смерть на тоталізаторі. Англієць Джон Метьюс не дожив трьох тижнів до виграшу 10 тисяч фунтів, які він поставив на власне життя.

Лікарі в 2006 році діагностували у Метьюса, жителя розташованого в центральній частині Англії графства Букінгемшир, досить рідкісний різновид раку - мезотеліому, яка зазвичай викликається впливом азбесту. Літній вдівець не захотів змиритися зі смертельним вироком медиків і вирішив зробити ставку проти своєї смерті.

Він поставив 100 фунтів стерлінгів на те, що доживе до 1 червня 2008 року, і виграв 5 тисяч. Натхнений успіхом, Метьюс зробив аналогічну ставку на 1 червня наступного року і знову вийшов переможцем у грі зі смертю. Якби він дожив до 1 червня 2010 року, він би міг отримати ще 10 тисяч фунтів.

Грехем Шарп, який брав у Метьюса від імені букмекерської контори William Hill настільки незвичайні ставки, говорить, що парі зі смертю давали його клієнту додатковий стимул боротися з хворобою.

"Після того, як Джон зробив свою першу ставку, я постійно спілкувався з ним. Я дуже радий, що ця гра подарувала йому так багато позитивних емоцій", - сказкав Шарп.

"Коли він вперше з'явився в нас, я вагався, чи варто прийняти його пропозицію, чи не звинуватять мене в негарному вчинку. Але ставки давали Джону стимул продовжувати боротися з хворобою", - додав він.

За даними букмекера, Метьюс віддавав більшу частину своїх виграшів на благодійність. Сам англієць, який двічі "обіграв смерть", в минулому році заявляв, що, на його думку, він став "першою людиною в світі, яка зробила ставку на своє власне життя".

Читайте також:

У московському метро побудували "станцію самовбивць"

Київський пенсіонер лікує від безсоння та імпотенції портретом Януковича

В Австралії кенгуру став свідком на весіллі

Повʼязані теми:

Наступна публікація