У боях "Голосу країни" до коучів приєднаються зіркові продюсери

У боях "Голосу країни" до коучів приєднаються зіркові продюсери

Менше ніж за тиждень на шоу "Голос країни” почнеться другий етап відбору – бої "Один на один”.

Менше ніж за тиждень на шоу "Голос країни” почнеться другий етап відбору – бої "Один на один”.

Тренери розділять вокалістів своїх команд на пари, кожна з яких отримає пісню для спільного виступу. Пізніше на музичному рингу визначиться переможець кожного з дуетів, і тільки ці артисти продовжать боротьбу за вихід на сцену проекту в прямому ефірі.

Крім того, на даному етапі до тренерів приєднаються їхні помічники. Вони зможуть порадити зірковому тренеру, яких вокалістів зробити суперниками на одному рингу, допоможуть відшукати новоствореним дуетам найбільш вдалі композиції для виконання та візьмуть на себе частину відповідальності за відбір кращих учасників команд. Руслана, Стас П’єха, Діана Арбєніна та Олександр Пономарьов запросили до своїх dream-teams справжніх професіоналів в сферах музики, продюсування та, навіть, яснобачення!

Віднині по обидві руки від крісла Олександра Пономарьова сидітимуть директор продюсерського центру "З ранку до ночі” Нонна Кондрашова та відомий композитор, автор багатьох хітів для представників української та російської естради - Ніколо Петраш.

Свою довіру Діана Арбєніна виявила до двох представників сильної статі: легендарного рок-музиканта та лідера гурту „СерьГа” Сергія Галаніна та колишнього генерального директора телеканалу "MTV Україна”, авторитетного музичного та саунд-продюсера Євгена Ступки. Сергій Галанін відмітив, що всі вокалісти проекту дійсно мають чудові голоси. Євген Ступка порадив учасникам забути про те, що шоу – це змагання, і треба вчитися та набиратися досвіду.

Виключно чоловіки стоятимуть на чолі команди Стаса П’єхи, адже разом зі співаком долю учасників проекту вирішуватимуть: російський артист, колишній соліст гурту "Динаміт” Ілля Зудін та фіналіст шостого сезону телешоу "Битва екстрасенсів”, провидець Зіраддін Рзаєв. До речі, останній грає на скрипці та чудово співає, тож окрім екстрасенсорних здібностей Зіраддін наділений і музичним талантом.

Що стосується Руслани, то вона оточила себе потужними музичними продюсерами, справжньою командою "Евробачення"! Dream-team співачки складають її чоловік Олександр Ксенофонтов та людина, що відкрила глядачам Ані Лорак та Міку Ньютон, справжній професіонал у всьому, що стосується пошуку нових зірок, - Юрій Фальоса. Юрій зазначив, що проект "Голос країни" може дати українському шоу-бізнесу кілька яскравих імен. А Олександр Ксенофонтов розповів, що йому подобається "Голос країни", він не уявляє як тренери прийматимуть рішення кому залишати шоу. Також інколи команду Руслани буде підсилювати Павло Грицак - виконавчий продюсер "Євробачення-2005" у Києві.

Підготовка до баттлів на музичному рингу почалася, і тренери не шкодують часу на репетиції та виховні бесіди зі співаками. В той час як інші коучі лише розучують підібрані композиції зі своїми підопічними, Діана Арбєніна пішла далі та створює з музикантами аранжування репертуару для учасників своєї команди. На сцені та за її межами вже зараз вирують справжні пристрасті, адже не тільки молоді артисти зосереджені на своїх виступах, але й між тренерами розвернеться боротьба за найбільш яскраве видовище, створене відібраними ними талантами. Не пропустіть – буде справді гаряче!

Читайте також:

Закінчився передостанній сліпий відбір шоу "Голос країни"

Голос країни: обрано уже 25 претендентів на перемогу

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

Наступна публікація