Йоко Оно подає до суду на бар "Леннон"

Йоко Оно подає до суду на бар "Леннон"

Йоко Оно та Lady GaGa

Вдова Джона Леннона Йоко Оно вирішила засудити шотландський бар "Леннон". Вона звинувачує власника закладу в порушенні авторських прав.

Вдова Джона Леннона, художниця Йоко Оно збирається подати в суд на бар під назвою "Леннон", відкритий п'ять років тому в шотландському місті Данді (Dundee).

Адвокати Оно послали власнику закладу Майку Крейгу офіційний лист з вимогою протягом двох тижнів видалити з приміщення всі пам'ятні знаки, пов'язані із загиблим бітлом, і поміняти назву, оскільки вона порушує авторські права.

Крейг, який витратив, за його власними словами, "тисячі фунтів" на дизайн інтер'єру, вважає подібну заяву безглуздою. Він нагадує, що назву своєму пабу дав п'ять років тому, і дивується, чому Оно звернула свою увагу на його вивіску лише зараз.

У 78-річної Оно вже є досвід юридичних суперечок навколо імені покійного чоловіка: у 2006 році вона звинувачувала звукозаписну компанію EMI в навмисному заниженні сум авторських відрахувань, а в 2008-му - визнала, що співачка Леннон Мерфі використала це ім'я з метою підвищення власної популярності.

Читайте також:

Йоко Оно отримала нагороду від Хіросіми

Йоко Оно дозволила дописати куплет у пісню Леннона

Йоко Оно відсвяткувала ювілей Леннона

Повʼязані теми:

Наступна публікація