У шотландській поліції працюють десять джедаїв

Десять службовців поліції Глазго вважають себе джедаями. Всього в Шотландії наслідують героїв "Зоряних війн" 14 тисяч людей.

Вісім шотландських офіцерів поліції та двоє службовців одного з поліцейських управлінь в Глазго назвали своїм віросповіданням релігію джедаїв (персонажів кіноепопеї "Зоряні війни").

Про це стало відомо завдяки запиту, зробленому журналом Jane's Police Review в поліцію Великобританії.

Як відомо, джедаї - це персонажі культового кінофільму Джорджа Лукаса "Зоряні війни", адепти ордену лицарів-миротворців, які володіють певною особливою Силою. Всі вони наслідують військові традиції та кодекс честі, суворо дотримуються окремих принципів поведінки. Основний атрибут джедая - світловий меч.

Редактор Jane's Police Review іронізує, що "у цьому поліцейському управлінні з силою, очевидно, все гаразд". "Деякі члени благородного ордена джедаїв, як з'ясувалося, мешкають зовсім не в далекій галактиці, вони чомусь віддали перевагу Глазго і його околицям", - пише він.

Послідовників джедаїзму виявилися в ході добровільного опитування поліцейських, яких попросили відповісти на питання про свій вік, стать, расу, віросповідання, а також сексуальну орієнтацію.

В аналогічному опитуванні британського населення в 2001 року послідовниками джедаїв назвали себе близько 390 тисяч мешканців Англії і Уельсу та 14 тисяч шотландців.

Читайте також:

Нові обличчя "Зоряних війн"

Принц Вільям зламав літак Королівських ВПС

Сімпсонів зобразили на марках

У Росії оберуть верховного шамана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: