Lady GaGa засудили за номер з інвалідним візком

Епатажна співачка Lady GaGa обурила колясочників музичним номером з використанням інвалідного візка.

Всьому є своя межа, навіть епатажу Lady GaGa - вважають члени асоціації інвалідів-колясочників Америки Life Rolls On Foundation. Вони висловили своє обурення останньою витівкою ексцентричної співачки на концерті в Сіднеї.

Співачка не знайшла кращого реквізиту для одного зі своїх концертних номерів, ніж інвалідний візок, в якому виїхала на сцену. Американські інваліди вважають, що спекулювання на інвалідності навіть з метою культурного шоку неприпустимо і запропонували співачці відвідати один з реабілітаційних центрів Life Rolls On Foundation, щоб на власні очі переконатися, що життя в інвалідному візку - не цукор.

"Вона вже не вперше використовує інвалідний візок в своїх шоу - каже голова і засновник асоціації Джессі Біллоер. - Тому я пропоную їй подивитися, як 5600000 американців використовують цей "аксесуар" кожен день. Вони, на жаль, змушені бути прикутими до нього все життя, і аж ніяк не думають про те, як зробити культурний шок для оточуючих".

Біллоер додав, що хоча він цінує здатність GaGa бути оригінальною, він вважає, що вона не повинна була влаштовувати клоунаду з інвалідним візком на сцені, оскільки це ображає почуття всіх інвалідів.

Читайте також:

У Лівані заборонили новий альбом Lady GaGa

Пісня Lady GaGa стала тисячним лідером чарту Billboard

Lady GaGa зізналась, що вживає наркоти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: