Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачці Камалії повернули викрадений телефон

Артистка подякувала всім, хто допомагав у пошуку.

Співачка Камалія, у якої днями викрали телефон в одному з ТРЦ Києва, повідомила, що втрачений гаджет відшукався.

Про це артистка розповіла у Instagram. Виконавиця подякувала всім, хто допоміг розповсюдити інформацію про пограбування. "Друзі, повернувся мій телефон! Я вдячна всім, хто допомагав: поліції, друзям, журналістам, які створили такий резонанс і "стимулювали" пошук", - написала у пості в фотоблогу Камалія.

Також вона відповіла на закиди недоброзичливців, які їй писали у коментарях, щоб вона "не ганьбилася і купила новий телефон".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Друзья, вернулся мой телефон!! Я благодарна всем кто помогал: @national.police.ua, друзьям, журналистам, которые создали такой резонанс и «стимулировали» поиск. Некоторые писали в комментариях, мол не позорься, купи новый телефон... Да, могу себе позволить. Но, скажите, как быть с фотографиями с моими любимыми и дорогими людьми?!! Но, к сожалению, из телефона удали все данные(( Впредь буду очень внимательной и осторожной, и вас предостерегаю. Видите, я уже получила подарок ко Дню Святого Валентина, огромное спасибо!!

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Дехто писав у коментарях, мовляв, не ганьбися, купи новий телефон... Так, можу собі дозволити. Але скажіть, як бути з фотографіями з моїми любими і дорогими людьми?! Але, на жаль, з телефону видалили всі дані. Надалі буду дуже уважною і обережною, і вас застерігаю. Бачите, я вже отримала подарунок до Дня Святого Валентина, величезне дякую!" – додала артистка.

Нагадаємо, що у зв'язку з пограбуванням Камалії поліція днями розпочала кримінальне провадження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції