Діана Гурцька після пологів часто плаче

Діана Гурцкая після пологів дуже зайнята малюком, щоб давати інтерв'ю. Однак її чоловік готовий поділитися деякими подробицями з життя сім'ї.

гурцька і кучеренко
Весілля Діани Гурцької та Петра Кучеренка
На питання про те, як відчуває себе молода мама, Петро відповів так: "Чудово. Звичайно, фізично небагато втомилася. Діана стала емоційніша, розплакалася, коли її виписували з пологового будинку. Навіть зараз іноді не може стримати сліз від щастя, тому що це найбільша радість у її житті."

"Насправді, страхи перших днів були дещо перебільшеними, тому що я чекав якихось постійних пильнувань, важкого характеру, - говорить новоспечений тато. - А поки дитина доволі спокійна й енергійна. Він їсть, спить, какає — робить усе по режиму, без жодних ексцесів і неприємностей".

Щасливі батьки вже одержали свідоцтво про народження хлопчика, пишуть Дни.ру. Отже тепер їх син Костянтин, за словами Петра, «задокументований».

На відміну від деяких інших батьків, чоловік Діани Гурцкої не боїться підходити до свого сина, адже він був присутній на пологах і навіть бачив, як була перерізана пуповина хлопчика.

"Я б не сказав, що якась паніка була, - згадує Петро перші дні сумісного мешкання з сином. - Це швидше хвилювання. І воно з'являється кожного разу, коли син прокидається, коли ти береш його на руки або купаєш."

На курси молодих батьків Діані та Петру ходити не довелося.

"У нас була і є маса консультантів, починаючи з лікарів і закінчуючи численними бабусями та тітками, - пояснив Кучеренко. - Хоча я вже одержав головний урок цього тижня: чим більше жінок збирається навколо, тим важче ухвалити вірне рішення. У кожної з них є свій метод сповивання, свій погляд на режим годування, що потрібно їсти мамі, як обробляти груди і так далі."

Своїм головним обов'язком Петро вважає забезпечення матеріального статку сім'ї та закупівлю необхідних речей. Няню молода сім'я поки наймати не хоче.

"Діана до цього питання ставиться дуже трепетно, - поділився чоловік співачки. - І ми ухвалили рішення, що на перших порах поки не братимемо няньку. Зараз із нами живе старша сестра Діани, мама трьох дітей, яка нам дуже допомагає."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: