Рейтинг найбажаніших російських акторів

Російські жінки розказали, хто для них є найбажанішими кіноакторами. Перше місце вони віддали Олегу Меньшикову.

Олег Меньшиков
Олег Меньшиков
Активні користувачі "В Контакті" склали рейтинг найбільш сексуальних російських акторів. Олег Меньшиков визнаний найбажанішим актором Росії.

Топ складався за підсумками опитування випадкових учасників соціальної мережі. На їх акаунти було відправлено запитання: назвіть найсексуальнішого, на ваш погляд, актора російського кіно. Найцікавіше, що варіанти відповідей не пропонувалися. Дивно, що більшість користувачів при цьому зійшлися у своїх симпатіях.

Перше місце за підсумками опитування зайняв Олег Меньшиков. Актор підкорив серця мільйонів жінок завдяки ролям у фільмах "Сибірський цирульник" і "Стомлені сонцем".

На другому місці опинився актор Костянтин Хабенський. І з мінімальним розривом голосів третє місце дісталося Олексію Чадову. Його ролі у фільмах "9 рота", "Спека" і двох частинах картини "Кохання у великому місті" не залишили жінокбайдужими.

Михайло Пореченков та Сергій Безруков не увійшли до трійки лідерів, розташувавшись відповідно на четвертій і п'ятій позиціях рейтингу.

Шосту сходинку зайняв актор Олександр Домогаров. Слідом за ним йде зірка фільму "Ліквідація" Володимир Машков.

Восьме місце учасники опитування віддали Гоші Куценку. Він запав у жіночі в душі після виходу на екрани фільмів "Дикуни" та "Кохання-зітхання".

Зірка фільму "Пітер-ФМ" Євген Циганов розташувався на дев'ятому місці. Замикає десятку Дмитро Нагієв.

Читайте також:

Колишня дружина Нагієва вимагає аліменти за 5 років

Брюс Вілліс та його молода дружина знялись у стилі садо-мазо

Міла Йовович зіграє жертву серійного вбивці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: