Тіна Кароль у фентезі-образі виконає українські колядки

Дата публікації
Перегляди
3374
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тіна Кароль у фентезі-образі виконає українські колядки

Кароль заспіває українські колядки в переддень Різдва

Співачка їде в різдвяний тур.

Українська зірка Тіна Кароль, яка днями дала концерт у Сєвєродонецьку, підготувала своїм шанувальникам сюрприз - різдвяну програму "Колядки та обрані хіти" .

У переддень Різдва співачка відвідає з концертами центральні міста України, а на головній сцені країни виступить 7 січня 2016 року у палаці "Україна".

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки у новій музичній обробці.

"У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми припинили ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реальне, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції - жива країна"

Сам концерт "Колядки та обрані хіти" буде незвичайним: це сімейне, добре свято, де глядачі разом із співачкою зможуть поринути в казку Різдва.

Концерт складатиметься з двох відділень: у першому - шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, які розчулюють автентичністю і красою. Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваному для неї фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки.

Нагадаємо, в Мережі з'явилася повна версія фотосесії вишуканої Тіни Кароль на хмарочосі. В інтерв'ю артистка розповіла, хто навчив її грати в лото і чому вона не користується смартфоном.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3374
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація