Ведучий "Євробачення-2017" Остапчук передумав емігрувати

Володимир пояснив мотивацію зволікання із переїздом.

Один із господарів сцени цьогорічного "Євробачення" у Києві, Володимир Остапчук, відмовився від своїх слів про переїзд до Канади.

Раніше зірка повідомив Осадчій, що разом із родиною збирається емігрувати до іншої країни, але сьогодні у соцмережі спростував це твердження.

"Сьогодні мені телефонували всі наші шановні видання та ЗМІ і питали - "а правда, що Вова емігрує в Канаду?" Ні! Поки. Правильніше, вже ні. Так, у нас з дружиною і донькою є статус постійних жителів Канади. Так, ми повинні були їхати на ПМЖ в березні цього року. Але тут "Євробачення". Тут така увага, тут ведучі такі молодці, тут пропозиції і багато іншого, тут як правильно сказала Катя Осадча "ти раптом прокинувся знаменитим". Тому наші плани остаточно виїхати в Канаду ми відклали", - зазначив Володимир.

ВідеоВедучий Євробачення Володимир Остапчук розповів, чому збирається емігрувати до Канади

При цьому ведучий заперечує, його сімя любить усе канадське та американське.

"Але це неправда, що ми все продали, від усього відмовилися, сидимо на валізах і чекаємо порому, щоб через два місяці забрудненими і чорними з трюмів вийти на Нову землю і стати одними із засновників північно-американської нації. 21-ше століття! Ти живеш там, де робота і друзі. Я в Торонто вже два рази був цього року. І ще як мінімум стільки ж буду", - повідомив Остапчук.

Крім того, напарник Скічка та Мірошніченка закликав усіх не проводжати його і замовляти магнітики.

Нагадаємо, Володимир Остапчук розповідав у "Світському житті", що з осені вони із дружиною записали 4-річну доньку до канадського садочку. 

Залиште свій коментар