У російському МВС відзвітували про затриманих під час масштабних мітингів

Найбільше людей затримали у Петербурзі.

У масових заходах до Дня Росії взяло участь більше 2,5 млн осіб, у тому числі в центрі Москви на Тверській вулиці - понад 270 тисяч осіб

Про це повідомляє МВС РФ.

Близько 4,5 тис. осіб брали участь в антикорупційній акції.

"За порушення громадського порядку в органи внутрішніх справ для розгляду доставлено понад 150 осіб", - кажуть у відомстві.

Мітинг на проспекті Академіка Сахарова в Москві зібрав близько 1,8 тисяч осіб, порушень громадського порядку там не було.

Фотогалерея На мітингах проти корупції у РФ затримали сотні людей (12 фото)

Мітинги опозиції, узгоджені з владою, відбулися в неділю з незначною кількістю учасників.

Акції в Мурманську, Кургані і Бєлгороді зібрали близько 100 осіб в кожному місті, в Чебоксарах, Магнітогорську і Улан-Уде - брало участь по 150 осіб, в Ростові-на-Дону і Брянську - понад 200 осіб, в Тюмені - близько 300 учасників.

У Санкт-Петербурзі в протесті взяло участь близько 3,5 тисяч осіб, там до поліцейських відділків доставили 500 осіб.

Нагадаємо, глава департаменту регіональної безпеки Москви Володимир Черніков повідомив, що у мітингу на Тверській вулиці брали участь 5 тис. протестувальників. Антикорупційну акцію припинили

12 червня в десятках міст Росії заплановані антикорупційні акції.  Раніше Навальний звинуватив Кремль у спробі "зірвати московський мітинг", який запланований на 12 червня. За його словами, російська влада "телефонує всім підрядникам і забороняє надавати звукове обладнання". Мовляв, це відбувається і з постачальниками моніторів, на яких планувалося під час акції транслювати фільм "Він вам не Дімон". 

У мерії Москви розповіли, за якої умови не розганятимуть мітинг на Тверській. Так, поліція обіцяла не перешкоджати мітингу на Тверській, якщо не буде плакатів. На Тверській були заплановані різні святкові заходи на честь Дня Росії, також туди був перенесений протест. 

ВідеоДесятки тисяч людей вийшли на антикорупційні мітинги в Росії

Залиште свій коментар