Влада Москви придушила кількатисячний мітинг на Тверській

Антикорупційну акцію припинили.

Глава департаменту регіональної безпеки Москви Володимир Черніков повідомив, що у мітингу на Тверській вулиці брали участь 5 тис. протестувальників.

Про це повідомляє Интерфакс.

"Так, звичайно можна. На цю годину ситуація повністю під контролем (влади)", - сказав Черніков, відповідаючи на питання, чи можна вважати акцію опозиції припиненою.

За його словами, "в цій акції взяло участь не більше 5 тисяч осіб".

"У порівнянні з тією кількістю - близько 2,5 мільйона осіб, які взяли участь у святкуванні Дня Росії - це незначний відсоток", - сказав Черніков.

Фотогалерея На мітингах проти корупції у РФ затримали сотні людей (12 фото)

Нагадаємо, 12 червня в десятках міст Росії заплановані антикорупційні акції.  Раніше Навальний звинуватив Кремль у спробі "зірвати московський мітинг", який запланований на 12 червня. За його словами, російська влада "телефонує всім підрядникам і забороняє надавати звукове обладнання". Мовляв, це відбувається і з постачальниками моніторів, на яких планувалося під час акції транслювати фільм "Він вам не Дімон". 

У департаменті регіональної безпеки московської мерії заявили, що поліція не перешкоджатиме мітингу на Тверській, якщо не буде плакатів. На Тверській були заплановані різні святкові заходи на честь Дня Росії, також туди був перенесеий протест.

ВідеоДесятки тисяч людей вийшли на антикорупційні мітинги в Росії

Залиште свій коментар