Ведучий "Євробачення-2017" Володимир Остапчук збирається емігрувати до Канади

Шоумен вже довго розмірковує над тим, аби переїхати мешкати закордон.

Ведучий "Євробачення-2017" Володимир Остапчук ще напередодні конкурсу збирався емігрувати до Канади, до міста Торонто, йдеться у "Світському житті".

За словами Остапчука, відтоді нічого не змінилося і він надалі збирається переїхати з родиною – дружиною та 4-річною донькою, закордон.

"Я не скажу, що мені тут некомфортно. У мене класна робота, у мене непогана зарплата. Тим не менше завжди своїм мозком я був направлений на західний ринок. Я дивлюсь американське ТБ, я слухаю британські радіостанції і частково ми хотіли це для нашої дитини, для того щоб вона виїхала і адаптувалася там чим раніше тим краще. Їй зараз 4 роки", - розповів Остапчук.

Ведучий зізнався, що у нього у Канаді є багато зв'язків на північно-американському телевізійному ринку.

"Звичайно, ми намагалися жити в іншому суспільстві і спробувати який на смак північно-американський телевізійний ринок. У мене там є непогані зв'язки, я намагався придивитися до того ринку і принаймні спробувати. Однак зараз я трошки переглянув свої плани. Будемо пробувати і тут і там", - поділився Володимир.

Наразі родина ведучого мешкає в Україні, та, за словами Остапчука, з осені вони з дружиною записали доньку до канадського садочка.

"Поки дружина і донька мешкають в Україні. З осені ми записалися в садочок і будемо намагатися якимось чином зрозуміти, чи тут, чи там", - підсумував Володимир.

ВідеоВедучий Євробачення Володимир Остапчук розповів, чому збирається емігрувати до Канади

Залиште свій коментар