Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомо, де відсвяткують весілля Каменських та Потап

Зіркова пара не підтверджує ймовірне одруження.

Чутки про можливе весілля Потапа та Насті, яке відбудеться 23 травня, досі не вщухають. Зіркова пара ухиляється від чіткої відповіді на запитання про ймовірну прийдешню подію. Вирішили підтвердити чутки про весілля інсайдери з закладу, де саме і відбудеться свято, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Як повідомляє джерело, Каменських та Потап святкуватимуть весілля у ресторані під Києвом. Зранку на літню терасу звозять техніку, квіти і повним ходом йде підготовка до грандіозного свята.

"Так, Потап і Настя одружуються. Завтра повністю ресторан буде зачинений", - розповідають у сюжеті офіціанти закладу.

ВідеоУ ресторані під Києвом підтвердили прийдешнє весілля Потапа та Насті

Творчий дует Потапа і Насті таки перевтілиться на сімейний. Про їхні романтичні стосунки говорять щонайменше шість років. І вже завтра відомі артисти, кажуть, обміняються обручками. У всякому разі про грандіозне торжество Потапа та Насті підтвердили ТСН в одному із ресторанів під Києвом. Там повним ходом йдуть приготування до великої гулянки. Ексклюзивні подробиці – у сюжеті.  

У ресторані під Києвом підтвердили прийдешнє весілля Потапа та Насті

Інсайдери також повідомили, що на весілля Потап та Настя запросили багатьох зірок, а зала наповниться кількома сотнями гостей. У ресторані журналістам ТСН розповіли, що одне місце у них коштує до півтори тисячі гривень. Наречені Потап і Настя орендували всю територію. На літній терасі вже поставили великі екрани.

Потап і Настя
instagram.com/realpotap

"Як бачите от там будують сцену для них, а далі в ліс веде така деревяна доріжка, де стоїть арка, де кажуть їх розписуватимуть", - розповідає персонал закладу.

Варто зазначити, що чутки про романтичні стосунки між Потапом та Каменських зародилися ще 13 років тому, коли був створений дует "Потап і Настя". Як будувалися дружні стосунки між зірковою парою, а також, які чутки та докази інсайдерів наштовхують на думку, що між зірками дійсно щось більше, ніж просто дружба, читайте у нашому матеріалі.

А нещодавно до Мережі потрапило ймовірне запрошення на весілля Потапа та Насті. На листівці зображена емблема у вигляді ведмедя з дорогоцінним каменем у руках.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції