Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині алабаї напали на школяра: дитині наклали понад 20 швів

Мати хлопчика заяву в поліцію не написала, бо власницю собак в інциденті не звинувачує.

На Одещині два алабаї напали на третьокласника. Зараз хлопчик перебуває у лікарні. Йому наклали понад 20 швів, йдеться у ТСН.19:30.

Собаки випадково вискочили з подвір'я через зламаний замок на хвіртці. Двоє сусідських алабаїв напали на хлопчика вже майже біля його дому, коли він із сестрою повертався зі школи. На дитячий крик вибігли сусідки. Вискочила й мати дітей та власниця собак. Хазяйка змогла відтягти псів, а мати – забрати хлопчика. 

ВідеоНа Одещині на третьокласника накинулися два алабаї

Дитину відбила від псів їхня ж власниця. Жінка твердить – собаки випадково вискочили з подвір'я через зламаний замок на хвіртці. Нині хлопчик у лікарні. Йому наклали понад два десятки швів. Причину раптової агресії дресированих собак з'ясовуватимуть кінологи.  

На Одещині на третьокласника накинулися два алабаї

Дитині наклали понад 20 швів. Голова, спина, руки, ноги – на ньому не було живого місця. Псячі щелепи дивом не зачепили життєво важливих органів. "Стан дитини був важкий. Він обумовлений психологічною травмою – страхом", - каже завідувачка хірургічним відділенням Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Людмила Матвійчук.

Хазяйка алабаїв Наталя Кононенко каже, що сталася прикрість. Вона випустила собак з вольєра погуляти у дворі, а на хвіртці зламався замок. Утім, відповідальності з себе не знімає і каже, що псів щось могло спровокувати.

Її слова підтверджують і у сільраді. Мовляв, алабаї завжди були під наглядом. "Вона має паспорти, собаки працювали  кінологами. Коли вона з ними гуляє, то одягає намордники", - каже секретар Олександрівської сільради Тетяна Ніколенко.

Мати хлопця  сусідку не звинувачує, вона допомагає в лікуванні дитини. Писати заяву в поліцію жінка відмовилася. Каже, що зараз її понад усе турбує здоров'я сина. 

Хазяйка алабаїв запросила кінолога, аби розібратися у причинах собачої агресії. Десять днів тварини будуть ще й під наглядом ветеринара – на випадок сказу. Від вердикту фахівців буде залежати їхня подальша доля. Ймовірно, власницю змусять весь час тримати їх у вольєрі.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції